Evelin Velev

Sofia, Bulgaria

www.staritsmart.com www.idea.startitsmart.com

39
plans
5
subscriptions
11
subscribers
I watch their plans
Reshma Dave McClure Adel Zakout Apostol Apostolov Chris Georgiev
Way in the Past
04 SEP
Small Talks on Big Ideas

betahaus Sofia · Tuesday, September 4, 2012

Evelin Velev is attending

29 AUG
Movie & Mojito @ betahaus

betahaus Sofia · Wednesday, August 29, 2012

Evelin Velev is attending

24 AUG
Третата сбирка на клуб „Всички са известни“

НДК, ет. 8, Sky Plaza, Sofia, Bulgaria · Friday, August 24, 2012

Evelin Velev is attending

31 JUL
Movie & Mojito @ betahaus

betahaus Sofia · Tuesday, July 31, 2012

Evelin Velev is attending

22 MAR
Youth organizations Party

Milk Club · Tuesday, March 22, 2011

Evelin Velev is attending

22 MAR
When business gives you lemons, sell lemonade.

Аудитория 325 Мусала, ФМИ (Факултет по Математика и Информатика) към СУ "Св. Климент Охридски",бул. Джеймс Баучер 5, София, България · Tuesday, March 22, 2011

Evelin Velev is attending

21 MAR
Публична лекция на тема "Предприемачеството сред жените- мисията възможна"

Заседателна зала в Библиотеката на НБУ · Monday, March 21, 2011

Evelin Velev is attending

16 MAR
TED Marathon

Lino's apparment · Wednesday, March 16, 2011

Evelin Velev is attending

26 FEB
Bulgarian Perl Workshop 2011

СУ, Френски Културен Институт, 4-и етаж, ул. Шипка 6 · Saturday, February 26, 2011

Evelin Velev is attending

23 FEB
Remarkable Marketing Sells Anything!!

зала 101, ФМИ (Факултет по Математика и Информатика) към СУ "Св. Климент Охридски",бул. Джеймс Баучер 5, София, България · Wednesday, February 23, 2011

Evelin Velev is attending

20 FEB
Can't Touch This Flash Mob

подлеза на НДК', малките фонтани · Sunday, February 20, 2011

Evelin Velev is attending

03 FEB
IANA IPv4 Pool Exhaustion Day

Worldwide · Thursday, February 3, 2011

Evelin Velev is attending

27 JAN
Cause, or Why Good is The Evil of Great! (Кауза)

Аудитория 325 Мусала, ФМИ (Факултет по Математика и Информатика) към СУ "Св. Климент Охридски",бул. Джеймс Баучер 5, София, България · Thursday, January 27, 2011

Evelin Velev is attending

22 DEC
Entrepreneurship Investment

Аудитория 325 Мусала, ФМИ (Факултет по Математика и Информатика) към СУ "Св. Климент Охридски",бул. Джеймс Баучер 5, София, България · Wednesday, December 22, 2010

Evelin Velev is attending

19 DEC
РОКАКОЛЕДНА разпродажба!

Rockacoca · Sunday, December 19, 2010

Evelin Velev is attending

13 DEC
OpenCoffee Sofia - Demo Day

Сградата на ЦКС · Monday, December 13, 2010

Evelin Velev is attending

load more