Mona Wallin

Solna

Älskar solen, familjen, flödet och friheten. Webbredaktör på Naturskyddsföreningen. Det här är mitt privata babbel.

29
plans
96
subscriptions
38
subscribers
I watch their plans
Feffe Kaufmann Fritjof Andersson My Hallin Ronnie Ritterland Amanda Brihed Martin Lindahl Martin Källström Jonathan Sundqvist Ulrica Törning Christina Stielli Maja Larsson Niklas Dahlqvist Jan Viderén Lars Sjögreen Linda Pierre
Way in the Past
22 OCT
Internetdagarna 2012

Stockholm Waterfront Congress Centre · Monday, October 22, 2012

Mona Wallin is attending

24 AUG
Übersocial After Work #6

Josefina · Friday, August 24, 2012

Mona Wallin is attending

01 JUN
Johanna letar lägenhet i S-holm

stockholm · Friday, June 1, 2012

Mona Wallin is attending

21 APR
Naturskyddsföreningen Malmö Klädbytardag

Sevedsplan · Saturday, April 21, 2012

Mona Wallin is attending

24 MAR
Anti Scampi-dagen

Sverige · Saturday, March 24, 2012

Mona Wallin is attending

14 MAR
Kom och inspireras av Anti Scampi och RFSL!

OCH Himlen Därtill · Wednesday, March 14, 2012

Mona Wallin is attending

24 FEB
Stockholm Social Media Club :: Lunch med SPAM!

Scandic Malmen - Lilla Hotellbaren · Friday, February 24, 2012

Mona Wallin is attending

17 FEB
Gemensam sak - att arbeta med värderingar för hållbarhet

Studiefrämjandet, Bryggarsalen, Norrtullsg 12 N · Friday, February 17, 2012

Mona Wallin is attending

27 JAN
Stockholm Social Media Club :: Lunch med kundtjänst!

Scandic Malmen - Lilla Hotellbaren · Friday, January 27, 2012

Mona Wallin is attending

26 JAN
Januarimingel på Medieinstitutet

Medieinstitutet · Thursday, January 26, 2012

Mona Wallin is attending

16 DEC
Stockholm Social Media Club :: Lunch med intranät!

Scandic Malmen - Lilla Hotellbaren · Friday, December 16, 2011

Mona Wallin is attending

21 NOV
Internetdagarna 2011

Stockholm Waterfront Congress Centre · Monday, November 21, 2011

Mona Wallin is attending

18 NOV
Rädda mannen! - En konferens om hormonstörande miljögifter och människor

Folkets hus, Norra Bantorget, Stockholm · Friday, November 18, 2011

Mona Wallin is attending

28 OCT
Stockholm Social Media Club :: Lunch med Klout!

Scandic Malmen - Lilla Hotellbaren · Friday, October 28, 2011

Mona Wallin is attending

26 OCT
Nomineringsmingel

Berns spegelbaren · Wednesday, October 26, 2011

Mona Wallin is attending

26 OCT
Inför Durban: Sverige kan!

Rival, Mariatorget, Stockholm · Wednesday, October 26, 2011

Mona Wallin is attending

17 OCT
NOMINERING AV SVERIGES BÄSTA GRÖNA BLOGGAR 2011

En lagom dos grönt.se · Monday, October 17, 2011

Mona Wallin is attending

load more