Yossi Shalev

דוקומנטריסט, צלם, עורך, מביים וכל מה שביניהם (ולפעמים גם מחוץ). י

40
plans
3
subscriptions
8
subscribers
I watch their plans
Tal Rosenberg Eyal Rofe Pasha Bitz
Way in the Past
01 SEP
דני גלבוע בהופעה בתמונע - מוצ"ש 01.09.12

תיאטרון תמונע · Saturday, September 1, 2012

Yossi Shalev is attending

16 AUG
שומרים על סדר היום

קול ישראל רשות השידור · Thursday, August 16, 2012

Yossi Shalev is attending

30 JUL
Frozen May LIVE

קפה ביאליק · Monday, July 30, 2012

Yossi Shalev is attending

19 MAY
דני גלבוע בהופעה בלבונטין

לבונטין 7, תל-אביב · Saturday, May 19, 2012

Yossi Shalev is attending

05 MAY
להתפקד לליכוד? תגידו לי, השתגעתם?

צ'מפה דל מאר. רחוב הארבעה תל אביב. · Saturday, May 5, 2012

Yossi Shalev is attending

26 APR
טקס כיבוי המשואות - יום העצמאות

כיכר הבימה · Thursday, April 26, 2012

Yossi Shalev is attending

09 APR
ארץ קטנה עם שפם וגיטרה

תיאטרון חולון, פסטיבל ימי זמר, האולם הקטן · Monday, April 9, 2012

Yossi Shalev is attending

30 MAR
דני גלבוע הופעת יומולדת חגיגית בתאטרון תמונע!

תאטרון תמונע רחוב שונצינו 8 תל אביב · Friday, March 30, 2012

Yossi Shalev is attending

29 FEB
מרד החשמל הגדול

בכל הארץ · Wednesday, February 29, 2012

Yossi Shalev is attending

13 JAN
think you smART?-תערוכה וארוע אמנות

מועדון "המקסים" · Friday, January 13, 2012

Yossi Shalev is attending

03 DEC
העצמות היבשות וגם דני גלבוע ולהקתו.

סאבליים Sublime · Saturday, December 3, 2011

Yossi Shalev is attending

21 NOV
דני גלבוע בהופעה בתיאטרון תמונע

תיאטרון תמונע רחוב שונצינו 8 תל אביב · Monday, November 21, 2011

Yossi Shalev is attending

29 OCT
חוזרים לרחובות - העם דורש צדק חברתי! עצרות ענק במוצ"ש 29/10

תל-אביב, ירושלים, באר שבע, אילת, מודיעין, ראשון לציון, חיפה, קריית-שמונה, הוד השרון ועוד - פרטים מלאים בהמשך! · Saturday, October 29, 2011

Yossi Shalev is attending

27 OCT
INTERPLAY - opening event

Elifelet 26 tel aviv · Thursday, October 27, 2011

Yossi Shalev is attending

20 OCT
מאה ימים ברוטשילד - כובשים את רוטשילד #2

שדרות רוטשילד, מול בית העם (69) · Thursday, October 20, 2011

Yossi Shalev is attending

load more