Björn Falkevik

Stockholm, Sweden

Nya medier producent jobbar med onlinevideo, sucker för allt som har med teknologi att göra.

15
plans
1
subscriptions
85
subscribers
I watch their plans
Joakim Jardenberg
Way in the Past
21 NOV
Internetdagarna 2011

Stockholm Waterfront Congress Centre · Monday, November 21, 2011

Björn Falkevik is attending

28 OCT
Stockholm Social Media Club :: Lunch med Klout!

Scandic Malmen - Lilla Hotellbaren · Friday, October 28, 2011

Björn Falkevik is attending

21 OCT
Gruppmöte

Caféet i Brunogallerian · Friday, October 21, 2011

Björn Falkevik is attending

29 SEP
Prata teknik och webbutveckling för massmedier (Vorsprung durch Technik)

Brasserie Elverket · Thursday, September 29, 2011

David Hall is attending and Björn Falkevik is attending

03 SEP
TTXGP Europe race in Sweden!

Gelleråsen · Saturday, September 3, 2011

Björn Falkevik is attending

28 AUG
#SSWC the movie stockholmspremiär

#Studiobronx Skärmarbrink · Sunday, August 28, 2011

Björn Falkevik is attending

08 JUL
Opinionsbildnigens nya infrastruktur

Bloggplats H12 · Friday, July 8, 2011

Björn Falkevik is attending

06 JUL
Smyglansering av ABC i Social Innovation

House of Social Entrepreneurship, Hamnplan, Visby · Wednesday, July 6, 2011

Erika Augustinsson is attending and Björn Falkevik is attending

05 JUL
"Inget ska censureras!"

Riksutställningar/Riksantikvarieämbetet · Tuesday, July 5, 2011

Björn Falkevik is attending

05 JUL
Engagemang i en digital samtid

Metodistkyrkan, Adelsgatan 41, Visby · Tuesday, July 5, 2011

Björn Falkevik is attending

02 JUL
#gma11 - God morgon Almedalen

Cafe Milagro, Almedalen, Visby, Sweden · Saturday, July 2, 2011

Joakim Jardenberg is attending and Björn Falkevik is attending

02 JUL
Springtime säger Godnatt i Almedalen

På gräset framför Hotell Almedalen · Saturday, July 2, 2011

Björn Falkevik is attending