Ariel Katz

Haifa, Israel

15
plans
1
subscriptions
0
subscribers
I watch their plans
Marsha
Way in the Past
11 JAN
הצד השלישי למטבע (תיאור של מאבק) במועדון הסרט הארכיטקטוני

אמאדו 233, הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון, חיפה · Wednesday, January 11, 2012

Ariel Katz is attending

07 DEC
"רכבת לדארג'ילינג" במועדון הסרט הארכיטקטוני!

אמאדו 233, הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון · Wednesday, December 7, 2011

Ariel Katz is attending

23 NOV
'כרס של ארכיטקט' במועדון הסרט הארכיטקטוני

אמאדו 233, הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון · Wednesday, November 23, 2011

Ariel Katz is attending

22 NOV
מסיבת הרכבת מדפסות תלת-מימדיות מסוג ריפרפ

טכנו-דרים הממוקם במבנה מוזיאון המדע "מדעטק" בחיפה , רחוב בלפור 12 · Tuesday, November 22, 2011

Ariel Katz is attending

09 NOV
כבר לא לבד בחושך: 'המספריים של אדוארד' במועדון הסרט הארכיטקטוני

אמדו 234, הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון · Wednesday, November 9, 2011

Ariel Katz is attending

03 SEP
צעדת המיליון - משנים את חוקי המשחק Israel's Million March

בעוד יומיים זה קורה!!! כל הארץ, כל רחוב - כולם יוצאים מהבית. כולם. · Saturday, September 3, 2011

Ariel Katz is attending

17 AUG
עיר הבירה 2011 חיפה \ פסטיבל גולדסטאר ה- 6

חוף הסטודנטים - חיפה · Wednesday, August 17, 2011

Ariel Katz is attending

13 AUG
הפגנה המונית בחיפה

צעדה ועצרת המונית במוצאי השבת הקרובה באזור המושבה הגרמנית וקריית אליעזר · Saturday, August 13, 2011

Ariel Katz is attending

09 JUL
פרי רליס חיפה - Magic 2012

מדעטק חיפה · Saturday, July 9, 2011

Ariel Katz is attending

01 JUL
Water War 2011

כיכר רבין - Rabin Square · Friday, July 1, 2011

Ariel Katz is attending

30 JUN
מופע השקה לספר "לא מעודן" / סיגל בן יאיר

סטודיו נמלה ,הנמל 37 חיפה · Thursday, June 30, 2011

Ariel Katz is attending

30 JUN
מסיבת השקה חיפאית - לא מעודן - ספר הביכורים של סיגל בן יאיר

סטודיו נמלה חיפה - הנמל 37 עיר תחתית · Thursday, June 30, 2011

Ariel Katz is attending