Maria Starck

Stockholm, Sweden

61
plans
0
subscriptions
0
subscribers
Last Year
24 MAY
A helping hack

Valtech Sweden · Friday, May 24, 2013

Maria Starck is attending

18 MAY
Greiderloppet '13

bränningvägen 5 · Saturday, May 18, 2013

Maria Starck is attending

28 MAR
Progressiv Bar - SD ut ur riksdagen

The Queen's Head · Thursday, March 28, 2013

Maria Starck is attending

21 MAR
Panelsamtal: Feministisk antirasism

Stockholm, Sweden · Thursday, March 21, 2013

Maria Starck is attending

11 MAR
Eesvensson, Eesvensson

Audiorama · Monday, March 11, 2013

Maria Starck is attending

09 MAR
Demonstration mot utvisningar och REVA

Kungsträdgården · Saturday, March 9, 2013

Jämställt is attending and Maria Starck is attending

20 FEB
Releasefest: Mattias Alkbergs Begravning

Häktet · Wednesday, February 20, 2013

Maria Starck is attending

19 FEB
Föreläsning: Feministiskt perspektiv på nationalekonomi

Stockholm, Sweden · Tuesday, February 19, 2013

Maria Starck is attending

14 FEB
1 BILLION RISING - DANS mot KVINNOVÅLD

Hälsans Hus · Thursday, February 14, 2013

Maria Starck is attending

14 FEB
Frukostmöte

Mannheimer Swartling · Thursday, February 14, 2013

Maria Starck is attending

13 FEB
15:52 - Fotografering för Lön hela dagen Stockholm

Sergels Torg · Wednesday, February 13, 2013

Maria Starck is attending

07 FEB
Den Improviserade Schlagerfestivalen 2013

Kulturhuset Stockholm · Thursday, February 7, 2013

Maria Starck is attending

Way in the Past
09 DEC
Akut insamling av vinterkläder för hemlösa

Sergels Torg · Sunday, December 9, 2012

Maria Starck is attending

01 DEC
Julmarknad på Sputnik Mötesplats

Sputnik-Mötesplats, Fallskärmsgatan 22 i Skarpnäck · Saturday, December 1, 2012

Maria Starck is attending

01 DEC
Socialistiskt forum 2012 - www.socialistisktforum.org

Abf Stockholm · Saturday, December 1, 2012

Maria Starck is attending

load more