Sanja Nikolic

Zagreb, Croatia

74
plans
0
subscriptions
0
subscribers
Last Year
Way in the Past
21 DEC
SUDNJI DAN - nezavisni festival kreativnih komunikacija

HDLU - džamija · Friday, December 21, 2012

Sanja Nikolic is attending

20 DEC
Brucošijada Studija Dizajna 2K12

Vip club · Thursday, December 20, 2012

Sanja Nikolic is attending

20 DEC
Kapulica & Lampioni

HDLU Trg zrtava fasizma bb, Zagreb · Thursday, December 20, 2012

Sanja Nikolic is attending

13 DEC
IGEPA Grupa na Studiju dizajna

Studij Dizajna · Thursday, December 13, 2012

Sanja Nikolic is attending

12 DEC
Književna večer sa Srđanom Sandićem

Velvet Café · Wednesday, December 12, 2012

Sanja Nikolic is attending

07 DEC
JA BiH...5 DANA SARAJEVA U ZAGREBU

MSU · Friday, December 7, 2012

Sanja Nikolic is attending

06 DEC
Booksa "Škrabica": Mika Male

Booksa · Thursday, December 6, 2012

Sanja Nikolic is attending

28 NOV
[IM@SD] Marko Dugonjić - Tipografija za web

Studij Dizajna · Wednesday, November 28, 2012

Sanja Nikolic is attending

27 NOV
The Real Mad Man: The Remarkable True Story of Madison Avenue's Golden Age

Zagrebački plesni centar (Zagreb dance center) · Tuesday, November 27, 2012

Sanja Nikolic is attending

15 NOV
Lega-lega predavanje

Studij Dizajna · Thursday, November 15, 2012

Sanja Nikolic is attending

05 NOV
Interakcije 101

Fakultet Elektrotehnike I Računarstva · Monday, November 5, 2012

Sanja Nikolic is attending

20 OCT
KARIM RASHID: IDEOLOGIJA LJEPOTE

Avenija Dubrovnik 17, 10000 Zagreb, Croatia · Saturday, October 20, 2012

Sanja Nikolic is attending

17 OCT
Dizajn kao Business u HR

Grafički fakultet · Wednesday, October 17, 2012

Sanja Nikolic is attending

14 OCT
10. ZAGREB FILM FESTIVAL

Zagreb Film Festival · Sunday, October 14, 2012

Sanja Nikolic is attending

28 SEP
RMNG 2ND B-DAY

Kulturni centar GRAD · Friday, September 28, 2012

Sanja Nikolic is attending

22 SEP
REKOM ZA BUDUĆNOST

Park Zrinjevac · Saturday, September 22, 2012

Sanja Nikolic is attending

load more