Ivana Korom

Novi Sad, Serbia

16
plans
0
subscriptions
0
subscribers
Way in the Past
15 NOV
Dan mladog Portugizera

Novi Sad · Thursday, November 15, 2012

Ivana Korom is attending

29 SEP
International Translation Day

all over Europe and the world · Saturday, September 29, 2012

Ivana Korom is attending

27 SEP
PROMOCIJA KNJIGE DŽULIJANA ASANŽA U KLUBU FABRIKA SKCNS

Bulevar Despota Stefana 5 · Thursday, September 27, 2012

Ivana Korom is attending

21 SEP
TEDxNoviSad 2012 - Pretvorimo zidove u vrata

Novi Sad, Serbia · Friday, September 21, 2012

Ivana Korom is attending

21 JUN
TEDxNoviSadSalon - Mali korak za tehnologiju, veliki za čovečanstvo

American Corner Novi Sad · Thursday, June 21, 2012

Ivana Korom is attending

25 MAY
Towel Day

The Universe, you are already there....how can you not attend? · Friday, May 25, 2012

Ivana Korom is attending

23 MAY
KSP TraNSfer vas poziva - Upoznajte TEDx!

Crna kuća, Vojvode Bojovića 13, Novi Sad · Wednesday, May 23, 2012

Ivana Korom is attending

16 MAY
Ikki u Fabrikki

Fabrika · Wednesday, May 16, 2012

Ivana Korom is attending

09 MAY
11. rođendan traNSfera!

PUB DVA PSA, Zmaj Jovina 12 · Wednesday, May 9, 2012

Ivana Korom is attending

16 APR
TEDxSummit

Doha · Monday, April 16, 2012

Stephen Collins is attending and Ivana Korom is attending

11 MAR
THE FRAJLE @ SNP -KONCERT : "Naš prvi album sa putovanja"

Srpsko Narodno Pozoriste Novi Sad · Sunday, March 11, 2012

Ivana Korom is attending

23 FEB
Big Band Jazz Omladine Novog Sada + Gosti Attic Groove Project

caffe bar Foxtrot · Thursday, February 23, 2012

Ivana Korom is attending

23 FEB
TEDxNoviSadSalon - Sharing content on social networks and copyright

American Corner Novi Sad · Thursday, February 23, 2012

Ivana Korom is attending

03 FEB
Izložba fotografija "DRUŠTVENI CENTAR: prvi krug" + Interaktivna tribina

Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) · Friday, February 3, 2012

Ivana Korom is attending