Eran Dukas

Tel Aviv

106
plans
16
subscriptions
7
subscribers
I watch their plans
Guy Bendov Eyal Reshef Ori Lavie Adina Enden Ofir Leitner Eran Aharonson Ran Avrahamy Mashable GigaOM Avner Ronen Yael Shany Barak Hachamov Shlomo Wolfman Eddy Resnick Shouky Dan
Way in the Past
16 FEB
צו 8 לברצלונה

Cisco · Thursday, February 16, 2012

Eran Dukas is attending

03 JAN
להקה פיקטיבית חוזרת לבמה

מועדון הסאבליים - SUBLIME · Tuesday, January 3, 2012

Eran Dukas is attending

31 DEC
Heaven & Hell - Official Annual Moët & Chandon New Year's Eve Soirée

Shampina - Champagne Bar · Saturday, December 31, 2011

Eran Dukas is attending

30 DEC
CodeGuru Xtreme-7

אורט מושינסקי, בנין 6 (כניסה משער רח' צבי נשרי, מול בנין הדואר המרכזי) · Friday, December 30, 2011

Eran Dukas is attending

24 DEC
HO-HO-HO!!!

אלכסנדריה · Saturday, December 24, 2011

Eran Dukas is attending

23 DEC
4th Annual Games Unconference - אי-כנס משחקים הרביעי

מרכז ההדרכה בנק הפועלים - קיבוץ שפיים · Friday, December 23, 2011

Eran Dukas is attending

22 DEC
Post GeekCon 2011

GarageGeeks HQ · Thursday, December 22, 2011

Eran Dukas is attending

21 DEC
נר שני של חנוכה

רמת השרון אצל מירי דורון המקסימה · Wednesday, December 21, 2011

Eran Dukas is attending

08 DEC
Geeks in Space

GarageGeeks HQ · Thursday, December 8, 2011

Eran Dukas is attending

08 DEC
מדע על הבר - מועד חורף

תל אביב · Thursday, December 8, 2011

Eran Dukas is attending

07 DEC
4G Israel Conference

Exodia · Wednesday, December 7, 2011

Eran Dukas is attending

17 NOV
Natural Interaction ® Hackathon

GarageGeeks HQ · Thursday, November 17, 2011

Eran Dukas is attending

17 NOV
מרתון יזמים משקיעים סדנת יזמות "לביצועי על" ומצגת בפני משקיעים

מיטב 6 ת"א משרדי ארנסט & יאנג · Thursday, November 17, 2011

Eran Dukas is attending

16 NOV
Startup Weekend Haifa

Young Adults Center - מרכז הצעירים · Wednesday, November 16, 2011

Eran Dukas is attending

01 NOV
רצים למען ילדי סאנרייז

NIKE NIGHTRUN TEL AVIV · Tuesday, November 1, 2011

Eran Dukas is attending

29 OCT
העם דורש תקציב חברתי לשנת 2012 - הפגנת ענק

ירושלים, אילת, נהרייה והגליל המערבי, באר שבע, מודיעין, ראשל"צ, תל אביב, הוד השרון, חיפה ,קריית שמונה · Saturday, October 29, 2011

Eran Dukas is attending

load more