Anna Toss

Stockholm, Sweden

Frilansjournalist, författare, förälder, fingrubblare

73
plans
25
subscriptions
28
subscribers
I watch their plans
Ted Valentin Niclas Holmqvist Pernilla Näsfors Martin Palacios Erik Starck Johan Lange FORES Magnus Kolsjö Olle Bergman Gunnar R Johansson Emil Stenström Gunnar L Årneby Jonas Lejon Anders Sporring Mikael Zackrisson
Last Month
14 AUG
Loncon 3

ExCeL London · Thursday, August 14, 2014

Anna Toss is attending

Last Year
18 OCT
Fantastika 2013 - 2013 års Swecon

Dieselverkstaden · Friday, October 18, 2013

Anna Toss is attending

Way in the Past
21 DEC
Domedagsfest

TBA · Friday, December 21, 2012

Anna Toss is attending

22 NOV
Breakfast Book Club – Haren med bärnstensögon

Vetekatten · Thursday, November 22, 2012

Anna Toss is attending

25 OCT
Breakfast Book Club – Fallvatten

Vetekatten · Thursday, October 25, 2012

Anna Toss is attending

05 OCT
Mina fräknar - stockholmsträff

Vetekatten · Friday, October 5, 2012

Anna Toss is attending

21 SEP
Lunch Beat Sthlm #19 | A Beat For Peace | September 21st

Kulturhuset Studion · Friday, September 21, 2012

Karin Hammarskiöld is attending and Anna Toss is attending

30 AUG
Breakfast Book Club - Det bästa av allt

Vetekatten · Thursday, August 30, 2012

Anna Toss is attending

17 AUG
Barn sökes för fotografering till bok

Göteborg, Västra Götaland · Friday, August 17, 2012

Anna Toss is attending

16 AUG
Mofeta & Jerre - Gatumusikantspelning!

Götgatsbacken · Thursday, August 16, 2012

Anna Toss is attending

15 JUN
Aktuella utmaningar med sociala medier för offentlig sektor

Järfälla kommun - Kommunalhuset · Friday, June 15, 2012

Anna Toss is attending

03 JUN
Dance Walk - Götaplatsen Göteborg

Götaplatsen · Sunday, June 3, 2012

Anna Toss is attending

25 MAY
Byt böcker och träffa nya vänner!

Kulturhuset Stockholm · Friday, May 25, 2012

Anna Toss is attending

25 MAY
Breakfast Book Club - Känslan av ett slut

Vetekatten · Friday, May 25, 2012

Anna Toss is attending

18 MAY
Stockholm Kung Fu Festival 2012

Eriksdalshallen · Friday, May 18, 2012

Anna Toss is attending

05 MAY
Demonstration mot vapenexporten

Mynttorget · Saturday, May 5, 2012

Anna Toss is attending

load more